Şehit İbrahim Bilgen

Şehadet Bir Çağrıdır, Nesillere ve Çağlara

Yorumlar

275 Yorum »
“Yorumlar” için 275 Yorum

Sayfalar: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 1114 » Tümünü Göster

 1. 101
  ismail AYYILDIZ :

  Şehitlik mertebesine ulaşıp bizlere üzüntü ve mutluluk duygularını yaşatan İbrahim abime Allahtan rahmet ailesi ve biz sevenlerine sabır-başsağlıgı diliyorum. Mekanın cennet olsun..

 2. 102
  SERDAL MERİÇ KAYRA :

  Bir faninin ulaşabileceği en yükesek dereceye ulaşan, tüm islam aleminin şehidi değerili insan İbrahim Bilgen her görüşten tüm insanların kalbinde yaşayacaktır.

 3. 103
  mahmut özer :

  değerli ailesine en içten dileklerimle baş sağlıgı dilerim mekanı cennet olsun o bizim her zaman kalbimizde yaşayacak şehitler asla ölmez

 4. 104
  sait sancar :

  tertemiz dünyaya geldin temiz ve sade yaşadın tertemiz rabbine kavuştun mekanın cennet arkadaşların şehitler olsun kutlu insan el fatiha

 5. 105
  Mehmet aksu :

  Allahım rızan için ölenlere mükafatın ne büyüktür.Ailesine sabır ver ya Rabbim…

 6. 106
  RECEP :

  Allahın rahmeti şehidimizin üzerine ve bütün müslümanların üzerinolsun. kahrolsun israil

 7. 107
  seyfettin TEPE :

  şehitilik mertepesine herkes ulaşmak ister değerli abemiz ibrahim BİLGEN bu makama nail oldu mekanı cennet olsun

 8. 108
  www.batmansesi.com :

  Allah rahmet etsin.

  İSRA SÜRESİ :
  4- Ve İsrailoğullarına kitapta şu haberi vermiştik: Yurtta mutlaka iki kere bozgunculuk edeceksiniz ve iki kere baş kaldıracak, büyük bir taşkınlıkta bulunacaksınız.
  5- O iki taşkınlıktan birincisinin mukadder zamânı gelince size, azâp etmede çetin, kuvvetli kullarımızı gönderdik de yurdunuzun tâ içine girip sizi araştırdılar ve bu, yerine getirilen bir vaatti.
  6- Sonra onlara karşı size gene devlet ve kudret verdik, mallar, oğullar ihsân ederek yardım ettik size ve sizi, topluluk bakımından da pek çoğalttık.
  7- İyilik ederseniz faydası kendinize kötülükte bulunursanız zararı gene size. İkinci vaadimizin mukadder zamânı gelince gene yüzünüzü karartacaklar, ilk defa girdikleri gibi gene mescide girecekler, üst geldiklerini büsbütün mahiv ve helâk edeceklerdir.
  8- Rabbinizin size acıyacağı umulur, fakat tekrar kötülüğe dönerseniz biz de döner, cezânızı veririz ve biz, cehennemi kâfirlere bir zindan olarak halkettik.

 9. 109
  Hamdullah IŞIK :

  Çok büyük bir üzüntü ile olayı duydum,Cenab-ı Hak rahmet eylesin,mekanı cennet,makamı,çok,ama çok çok sevdiği Peygamber Efendimizin(SAV)komşuluğu olsun…

 10. 110
  duyap yapı zemin :

  öyle bir yere yolcusun ki
  herkes senin yerinde olmak için
  nelere razı olmazdıki
  sen şehitsin sen allah yolunda kafirlere karşı savaşarak şehit düştün
  sen allahın emri doğrultusuda zalimlere karşı mazlumların yanında yer almak için
  yola çıktın fakat katil israil vatansız bayraksız israil askerlerinin kurşunlarına hedef oldun
  sen şehitsin sen gazzenin gazzelilerin
  kalbindesin sen bizim kalbimizdesin
  sen ölmedin çünkü şehitler ölmez
  tüm kalbimizle seni rahmetle ve minnetle anacağız

 11. 111
  m.zahit sevgili :

  Ne güzel Bir Nimettir Şehadet…Herkesin Öülümü Tadacağı Malumdur,Hele Hele Bu Zalim Dünyanın Zalim İnsanları Arasında Şehid Olmak Ne Güzel Bir Kurtuluştur..Yüce Allah Herkese Bu Yolda Şehid Olmayı Nasip Eylesin..Allah Rahmet Etsin Cennetinde Bizi Şehitlerimize ve Sevdiklerimize Kavuşturmayı Nail Eylesin(Amin)

 12. 112
  İdris AKDEMİR :

  Herkese nasip olmaz şahadet şerbetini bu kadar tatlı şekilme içmek, eminim şimdi ruhu en yüksek cennet derecelerinde gezmektetir, Allah’ın rahmeti onun üzerine olsun…

 13. 113
  ressam halis güngör :

  seni çok özleyeceğiz…..
  seni katleden vanpirleri cellatları naletliyor ve şittetle kınıyorum….
  gittiğin çennete huzur içinde yat..
  SENİ ALLAH RAHMET ETSİN ELFATİHA…..

  ŞEHİTLER ÖLMEZ BAYRAK İNMEZ….

 14. 114
  ibrahim t. :

  Allah ım şahittirki kıskandım snei senin gbii yaşayıp senin gibi ölmek vardı…allah samimi olan herkese snein gibi bir ölüm nasip etsin.Allah rahmet eylesin ailesininde başı sağolsun.

 15. 115
  mesut erez :

  tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum

 16. 116
  nevzat :

  şehidimize Allahtan rahmet gururlu,ve acılı ailesine sabır tüm hemşerilerimizin başı sağ olsun,mekanı cennet peygamberimizin komşusu olsun

 17. 117
  vadullah :

  Allah hepimize böyle kutlu bir ölüm nasşp etsin tüm siirtin başı sağolsun mekanı cennet olsun

 18. 118
  tekcaninssat :

  büyük kaybımızdan dolayıi tüm islam aleminin bası sagolsun mekanı cennet olsun siiirt halkı şehidimizle gurur duyor …….

 19. 119
  muharrem :

  öncelikle şehidimize yaradandan rahmet ve kederli ailesine baş sağlığı diliyorum. Ewt şehitler cesetleri yıllar sonraki ilk hali gibidir bunun en güzel örnegi uhud şehidleridir ALLAH(C.C) katında en yüksek mertebe şehitliktir.hele bu zor zamanlardaki emperyalistlere karşı sinyonistlere karşı yahudileree karşı sırf ALLAH(C.C)rızasını kazanmak için arkasına bakmadan filistindeki çocuklara hastalara yaşlılara yardım etmek ve bu ugurda yahudiler tarafından şehid edilmek rabbim ne büyük bi mucizedir ve bu nadir şehadetlerden birini tadıyorsun ibrahim abi ne mutlu sana resulullahın komşusu olacaksın. allah geride kalan tüm müslümanların yar vede yardımcısı olsun (amin)şehitlik o kadar büyük bir mertebedirki resulullah zamanında ve sonrasında her savaşa giden sahabi şehit olmak için savaşa gderlerdi rabbim bazılarına şehadeti tattırırdı bazılarıda gazi olarak gelirlerdi ibrahim abi rabbim sana içinde hiç şüphe olmayan sırf allah rızası için bu yola düştügün için şehadet mertebesine erdirdi seni ALLAH (C.C)bizede ve tüm islam alemindeki müslümanlarada böyle bir şehadete nail eylesin (amin)şehidimize tekrardan Allah’tan rahmet ve kederli ailesine sabırlar dilerim.

 20. 120
  CENGİZ HARMAN :

  GÜN GELECEK SİYONİST YAHUDİLERİN TAŞIN ARKASINA SAKLANDIKLARI ZAMAN BİLE TAŞIN DİLE GELECEĞİ VE SİYONİST YAHUDİLERİN KAÇACAK DELİK BİLE BULAMAYACAKLARI GÜNLER YAKINDIR

Sayfa: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 1114 » Tümünü Göster

Yorum Yaz

*