Şehit İbrahim Bilgen

Şehadet Bir Çağrıdır, Nesillere ve Çağlara

Yorumlar

275 Yorum »
“Yorumlar” için 275 Yorum

Sayfalar: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1114 » Tümünü Göster

 1. 1
  Ferhat Gez :

  Allah rahmet Eylesin Nur gibi bir insandı ben bile çok özendim ama hadi hayırlısı inşallah böyle bir ölüm Allah bizede nasip eder.. Siteyide http://www.habercinim.com/haber-detay.php?id=4855 gördüm kim açmışsa Allah razı olsun.. İbrahim Bilgen gibi kahramanlar unutulmamalı ve İsrail’e karşı gösterilen direnişe desten olmalı…

 2. 2
  burak :

  Yüce ALLAH (c.c) mekanını cennet eylesin.

 3. 3
  murat yardım :

  “Allah yolunda öldürülen kimseler için “ölüler” demeyin. Hayır, onlar diridirler. Fakat siz, farkında olmazsınız.” Başımız sağolsun. Öyle bir insanı tanıdığım için çok bahtiyarım.

 4. 4
  M.Rauf Akınay :

  Siirt Saadet Partisi il müfettişi değerli arkadaşımız İbrahim Bilgene Allahtan rahmet Ailesine cenabı allahtan sabır dilerim .Türkiyenin Siirtlilerin başı sağolsun.

  Saadet Patisi İl Teşkilat Başkanı
  M. Rauf Akınay

 5. 5
  S.KAZIM GÜLYEŞİL :

  İNNE LİLLEH VE İNNE İLEYHİRRACİUN.HER NEFİS ÖLÜMÜ TADACAKTIR.SEN EN GÜZELİNİ TATTIN, GÜZEL İNSAN GÜZEL KARDEŞ ,NASILKİ YAŞAMDAN YAŞAMA FARK VARSA ÖLÜMDEN ÖLÜME DE FARK VARDIR.SEN İBRAHİM ABİ…SEN ÖLÜMLERİN EN GÜZELİNİ SEÇTİN. ŞEREFLİ BİR ÖLÜM OLDU.ŞEHİTLİK. NE MUTLU SANA. ŞEHADETİN KUTLU OLSUN.MEKANIN CENNET OLSUN.

 6. 6
  ali ihsan :

  innalilahveinnailayhuraciun,ne güzel bir ölum,ne güzel bi mertebe,ailesine sabrı nıyaz diler,şehitleriyle ne kadar övunseler azdır,allah rahmet eylesin.

 7. 7
  Yakup eser :

  Siirtin büyüttüğü değerlerde birisiydi kendisi kendisine Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum tüm siirt halkına allah sabır versin

 8. 8
  Memoli :

  Allah yolunda, dini bütün bir insandı. Hakketiği şekilde, şehitlik mertebesinde çıktı yaradanın karşısına. Allah rahmet eylesin.

 9. 9
  A.VAHHAP ABİDOĞLU :

  Seni ilk selam tv de tanıdım o merhametin,tevazun,sünnetlere olan bağlılılığın bize her zaman örnek oldun helede mizahi yönün inanı8rmısın sana baktıkça sahabileri hatırlardım.inandığın gibi yaşadın yaşadığın gibi öldün ma sen ölmedinki hele sen abicim cmilere yardıma koşuşu allah seni peybamber efendimiz A.S ile haşretsin seni çok özlüyecez abicim

 10. 10
  ENGİN :

  GÜZEL İNSANİ DUYGULARLA HAREKET EDEREK ZALİM İSRAİL MİLLETİNE KARŞI MAZLUM FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZE YARDIM GÖTÜRMEK SEVDASIYLA GİDEN SİİRTLİ ABİMİZ İBRAHİM BİLGEN ŞEHİTLİK MERTEBESİNE ULAŞARAK EN GÜZEL RÜTBEYE ULAŞMIŞ VE ALLAH CC BİZLERDE İNŞALLAH BU MAZLUM FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZE KARŞI VİCDANİ DUYGULARLA HEREKET EDEREK ZALİM İSRAİL ORDULARINA KARŞI SAVAŞMAYI NASİP EYLESİN ŞEHİT AİLESİNE ALLAH SABIRLAR VERSİN YERİ CENNET OLSUN İNŞALLAH

 11. 11
  M.SAİD BİLGİLİ :

  40 YILDIR ÇOK YAKINDAN TANIDIĞIM DAVA ARKADAŞIM , MESAİ ARKADAŞIM ,KARDEŞİM MESLEKTAŞIM ŞEHİDİMİZ ELEKTRİK MÜHENDİSİ İBRAHİM BEY İÇİN EN ACI VEDE MANEVİ YÖNDEN EN BÜYÜK MERTEBE VE MAKAM OLAN ŞEHİTLİK MERTEBESİNE ULAŞMASI NEDENİYLE ÇOK ZOR VE ELİM TİTRİYEREK YAZDIĞIM BU YORUMUN BANA NE KADAR ACI VE IZDIRAP VERDİĞİNİ KELİMELERLE ANLATAMAM ÇÜNKÜ EN YAKIN DAN TANIDIĞIM BİR İNSAN SİYONİST KATİLLER TARAFINDAN SAVUNMASIZ KORUMASIZ OLDUĞU HALDE SİVİL OLDUĞU HALDE ACIMASIZCA ZALİMCE GURBET ELİNDE DENİZİN ORTASINDA BİR YARDIM ALMADAN ŞEHİT EDİLİYOR ULUSLAR ARASI SULARDA VE TÜM HUKUK SİSTEMLERİNİ VE MİLLETLER CAMİASI KANUNLARI ÇİĞNENEREK BARBARCA KATLEDİLİYOR HEMDE 8 DAVA VE İMAN ADAMI İLE BİRLİKTE 30, 40 KİŞİYİ MASUM VE SAVUNMASIZ OLDUKLARI HALDE BOMBALARLA TARANIYOR SAVAŞTA BİLE SİVİLLERE SALDIRRI YASAK OLDUĞU HALDE 600 İNSAN BÜTÜN MÜLLETLERİ TEMSİL EDEN İNSANLAR İŞKECE EDİLİYOR GÜNLERCE AÇ SUSUZ BIRAKILIYOR SUÇLARI İNSANİ YARDIMA MUHTAÇ AÇ İNSANLARA YARDIM GÖTÜRMEKTİ. SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ ZULMÜN ARŞA ULAŞTIĞI MAKAMDAYIZ.KANLARI ASLA YERDE KALMAMALI.SİYONİSTLERLE TİCARİ İLİŞKİLERE GİRİLMEMELİ VE MARKALARI BOYKOT EDİLMELİDİR. TUM SEHİTLERİMİZE CENABI HAKTAN RAHMETLER NIYAZ EDIYORUM. MEKANLARI CENNET OLSUN.

 12. 12
  SABAHATTİN EKİN :

  SİİRTE SELAM,HAMASA SELAM,ŞEHİDE BİN SELAM OLSUN.ALLAH CC RAHMET EYLESİN, ALLAH BİZEDE ONUN GİBİ ŞAHADET NASİP ETSİN İNŞALLAH.

 13. 13
  ORHAN EBER/ERZURUM :

  Selam sana Ey Nebim.Selam Sana Gözbebeğim.Siirtli AĞabeyimiz saan layık bir ümmet olması için SEhadet serbetini içti..Tüm asil sehitleerimizin yüzü suyu hürmetine ne olursun bu israil ordusuna gereken cevap YÜce RAbbim tarafından verilsin…ŞEhidimizin toprağı bol,mekanı cennet..Başımız sağolsun..

 14. 14
  metin :

  allah şehadetini kabul etsin
  bütün müslümanlara böle hayrlı ölüm nasip etsinn şehated geminin yolcularıyız inş

 15. 15
  abdullah :

  sahadetin mübarek olsun kederli ailesine bassaglığı diliyorum

 16. 16
  turan :

  rabbim ibrahim bilgen abimizin mekanını cennet eylesin..bende şu an askerdeyim burdada hareketlilik var,dua edin….

 17. 17
  sadullah eldemir :

  mekke-i mükerremedeki allahın misafirleri tek ağızdan şehadetini kutludılar, mübarem olsun.
  mekke-i mükerremeden selamlar

 18. 18
  Hamdullah IŞIK :

  Yolun açık olsun,Allah’ın rahmeti ve Peygamber efendimizin(SAV) şefaati seninle olsun,ne mutlu sana…

 19. 19
  MELİH :

  Öncelikle gemide şehadet şerbetini içen tüm miiletin başı sağolsun.Böyle yüksek bir mertebeye bütün milletimiz can atar.israiloğullarıda bütün peygamberlere en şiddetli gelen millettir .Savunmasız silahsız kişilere gücleri yetiyor.Eğer güclerini göstereceklerse onların sahip olduğu silahlarla bir olup aynı sayı asker ve donanımla karşımıza çıksınlar o zaman onların ne mallll olduklarını göreceğiz. Tüm milletin bügünden sonra israili hiç unutmamalarını onlardan fırsat bulduğumuz zaman intikam almalıyız.Allah ın rahmeti üzerinizde olsun .

 20. 20
  TilloluŞakir Erbek-BATMAN :

  Şahadet mertebesiyle darı fenadan darı bekaya göç ettin. Şimdi yakınlarına sesleniyorum üzülmeyinşehidinizle daima onur duyacaksınız.Çünkü şehidiniz din uğruna yahudiler tarafın şehid edilmiştir.Onun için o gerçek şehittir.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1114 » Tümünü Göster

Yorum Yaz

*