Şehit İbrahim Bilgen

Şehadet Bir Çağrıdır, Nesillere ve Çağlara

Milli Zafere Gölge Düşürmeyin

icerik_295

İsrail ile varılan bu anlaşmayı onaylamayın “Üst Akıl”a 15 Temmuz ödülü vermeyin… Tankların üzerine çıkan milletin gönlünü kırmayın!..

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha önce yaptığı bir açıklamada, FETÖ’nün gerçekleştirdiği darbe girişiminin arka planında ‘Üst Akıl ‘olduğunu, “Üst akıl Pensilvanya’daki değil, üst akıl başka. Onun kafası o kadar çalışmaz” sözleriyle dile getirmişti. Her ne kadar isim zikredilmese de, “Üst aklın” her darbede parmağı bulunan ABD ve İsrail olduğu biliniyor. Ortaya çıkan bilgi ve belgelerde 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin arkasında da bu iki ülkenin olduğu teyit edilmişti. FETÖ’yü kukla olarak kullanan kuklacılarla, tüm ilişkilerin yeniden gözden geçirilmesi gerekirken, Siyonist İsrail’in değirmenine su taşıyan Mavi Marmara anlaşmasını TBMM onayına sunmak üst akla verilen cesaret ödülü değilse ne…

MECLİS ANLAŞMALARLA KUŞATILIYOR

15 Temmuz Darbe girişiminin arkasındaki “Üst akıl” İsrail, darbe gecesi bombalanan TBMM’nin gündemine anlaşma bombası ile geliyor. Darbe girişiminde bombalarla ele geçirilmeye çalışılan meclis, bu kez anlaşmalarla kuşatılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Üst akıl” olarak tanımladığı dış güçlerden birisi olan Siyonist İsrail’in, Mavi Marmara saldırısından 6 yıl sonra Türkiye ile imzaladığı mutabakat metni TBMM’nin onayına sunuluyor.

'ÜST AKIL'IN ZAFERİ OLUR!
Ortadoğu’da İsrail’e can suyu olacak olan bu anlaşmanın meclisten geçmesi durumunda “Üst aklın” zaferi TBMM kararıyla onanmış olacak. Mutabakatın onaylanmaması durumunda ise “Üst akıl” beyninden vurulmuşa dönecek. Şimdi TBMM’ye düşen görev darbenin arkasındaki başta İsrail olmak üzere tüm dış güçlere dersini vermektir!

ERDOĞAN “ÜST AKIL” DEMİŞTİ
Türkiye’de, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından aslında herkesin bildiği, işaret ettiği ama bir türlü adını zikredemediği “üst akıl” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da dile getirilmişti. Erdoğan, FETÖ-PDY’nin darbe girişiminin asıl planlayıcısının olmadığını söylerken, “Üst akıl Pensilvanya’daki değil, üst akıl başka. Onun kafası o kadar çalışmaz” demişti. Erdoğan isim zikretmese de, darbenin arkasındaki üst aklın İSRAİL/MOSSAD, ABD/CIA, AB ve NATO olduğu anlaşılmıştı.

 

http://www.milligazete.com.tr/milli_zafer%E2%80%99e_golge_dusurmeyin/419928

Millî Gazete – Ahmet Yavuz / Ankara

Yorum Yok »
Yorum Yaz

*